ÖVRIGT / Textilier & Vintage / Textiltavla 15507442
nr 1550 7442
Ingrid Edenberg
(1914-1999), Sverige
Textiltavla, "Venedig". Signerad, daterad 1973,62x55 cm
Ingrid Edenberg, svensk bildkonstnär född 1914, död 1999.
Utrop:
500 kr
måndag 3 juli 2023
kl 20:37:00
Ingrid Edenberg
Läs mer om Ingrid Edenberg